Visit Roslagens medarbetare

Visit Roslagen, tel 0767-650 660.
Samtliga turistbyråer når du enligt numret ovan genom knappval.

VD, Visit Roslagen, Gisela Norén,
gisela.noren@visitroslagen.se, tel 073-822 51 55

Bokning/Citybreak, Therese Carlström, therese.carlstrom@visitroslagen.se, 073-088 89 60

Projektansvarig Sofia Händel,
sofia.handel@visitroslagen.se, tel 070-333 19 18.

Säljare, Turistinformatör Norrtälje, Caroline Bouvery Holm, caroline.b.holm@visitroslagen.se, föräldraledig

Säljare, Roslagskonferens, Turistinformatör Norrtälje, Malin Hellkvist, malin.hellkvist@visitroslagen.se, tel 073-088 81 55

Turistbyråansvarig Norrtälje, Margareta Schultzberg, margareta.schultzberg@visitroslagen.se, 0767-650 660

Turistbyråansvarig Östhammar, Annette Lindström, annette.lindstrom@visitroslagen.se, tel 070-618 70 13.

Turistbyråansvarig Österåker, Marie Schinkler marie.schinkler@visitroslagen.se, tel 073-066 45 55

Säljare, Turistinformatör Österåker, Karin Moberg, karin.moberg@visitroslagen.se, tel 072-080 83 88

Webbredaktör/webbansvarig, Ulrika Ahlinder, ulrika.ahlinder@visitroslagen.se, tel 070-291 01 80.

Ordförande i Visit Roslagen, John Strand, john@strandgruppen.se, tel 070-971 85 13, för att ta del av informationen om samtliga styrelseledamöter läs mer>>